+420 606 229 387, info@kamnatopeni.cz

Cenová kalkulačka

Služby

  „!DŮLEŽITÁ INFORMACE!“   Příjem žádostí na výměnu kotlů obnoven !   Více v novinkách!

Když nevíte kam na topení, volte ELTOP.

Provádíme montáže, servis i pozáruční servis vytápěcích zařízení ve Středočeském kraji. Našim zákazníkům poskytujeme zdarma poradenství v oblasti dotačních titulů na zdroje vytápění. Nabízíme také prodej pelet do ekologických kotlů.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní topenářské služby - od návrhu řešení vytápění přes kompletní instalaci až po následnou údržbu. Naší prioritou je přitom dobře a kvalitně odvedená práce. Zárukou kvality jsou pro nás spokojení zákazníci.

logo Atmos logo NIBE logo Ponast logo Propulus Solar logo Suntime logo Viessmann logo Jotul logo Romotop logo KVS Moravia
prodej pelet

Prodej pelet

Kromě komplexní nabídky vytápěcích zařízení prodáváme i mechanicky lisované dřevní pelety do ekologických kotlů. Našim zákazníkům nabízíme pelety za atraktivní ceny.

Více informací

Servis a pozáruční servis

Pro naše zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě poruchy jsme schopni rychle reagovat, jsme dostupní 24/7.

Více informací
servis a pozáruční servis
dotace a poradenství

Dotační informace

Nevyznáte se v dotacích na vytápění, ale rádi byste jich využili? Svěřte se do našich rukou, pro naše zákazníky zdarma vyřizujeme veškerou administraci s dotacemi spojenou.

Více informací

Jak ELTOP pracuje?

PROJEKCE

01

Kontaktujte nás. Domluvíme si schůzku a probereme možnosti vaší realizace. Zdarma navrhneme řešení, které bude šité na míru vašim potřebám.

INSTALACE NA KLÍČ

02

Nainstalujeme vámi vybraný systém vytápění se 100% zárukou kvality. Kompletní dodávka topného systému včetně elektroinstalace. Nemusíte se o nic starat.

SERVIS

03

Pro každého našeho zákazníka zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv vašeho dotazu jsme dispozici.

Získejte víc než jen topení

Financování

Rádi byste si pořídili nové ekologické vytápění, ale nevyznáte se v dotacích? Nevadí, s vyřizováním žádosti a veškerým papírováním vám rádi pomůžeme, a to vše zdarma.

Garance spokojenosti

Nejsme hotovi, dokud nebudete s naší realizací na 100% spokojení.

Zdarma Vám poradíme

Nevíte si rady, jaké zvolit nejlepší vytápění vašeho domu, chalupy či jiné stavby? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme.

Odborné zpracování

Laťku odbornosti udržujeme neustále na co nejvyšší úrovni. Pravidelně se proškolujeme u našich subdodavatelů, abychom mohli být autorizovanými prodejci a techniky nabízených vytápěcích zařízení.

ELTOP zákazníci

Zákazníci u "ELTOPU" mají klidné spaní. Nenecháme vás na holičkách, vždy se budeme snažit vyřešit váš problém.

30 let praxe

Našim zákazníkům nabízíme komplexní topenářské služby a to již téměř 30 let. Nic nepředčí dlouholeté zkušenosti v oboru.

Kontaktní informace

ELTOP Malešov s.r.o.

IČ 09184554 | DIČ CZ09184554

Malešov 38, 285 41 Malešov

+420 606 229 387

info@kamnatopeni.cz