+420 606 229 387, info@kamnatopeni.cz

Cenová kalkulačka

Vytápěcí systémy

  „!DŮLEŽITÁ INFORMACE!“   Příjem žádostí na výměnu kotlů obnoven !   Více v novinkách!

Topte moderně, topte s námi.

Firma ELTOP zahřívá vaše domovy již téměř 30 let. Provádíme montáže, servis, pozáruční servis různých typů vytápěcích zařízení. Působíme převážně ve Středočeském kraji.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní topenářské služby - od návrhu řešení vytápění přes kompletní instalaci až po následnou údržbu. Naší prioritou je přitom dobře a kvalitně odvedená práce. Zárukou kvality jsou pro nás spokojení zákazníci.

logo Atmos logo NIBE logo Ponast logo Propulus Solar logo Suntime logo Viessmann logo Jotul logo Romotop logo KVS Moravia
tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo

Instalujeme tepelná čerpadla špičkové kvality značek NIBE a Viessmann. Tyto čerpadla se vyznačují vysokou spolehlivostí při dlouhodobém provozu. V dnešní době nejlepší volba úsporného vytápění s ohledem na životní prostředí. Na pořízení lze využít dotace.

Více informací

Solární kolektory

Nabízíme solární termické kolektory Suntime od českého výrobce Propuls Solar. Tato zařízení lze využít pro ohřev vody, přitápění nebo i ohřev vody v bazénu. Na tento druh výtápění lze využít dotace.

Více informací
solární panely
kotle na biomasu

Kotel na biomasu

Nabízíme kotle na dřevo a pelety od českých značek Atmos a Ponast. Chcete-li ekologické, levné a pohodlné vytápění, zvolte kotel na biomasu. Navíc můžete získat až 80% na nový kotel z kotlíkových dotací.

Více informací

Krbová kamna

Vyberte si krbová kamna, sporáky nebo krbové vložky z naší nabídky oblíbených značek Romotop, Jotul, La Nordica nebo KVS Moravia. Přijďte si je prohlédnout do našeho showroomu v Malešově u Kutné Hory.

Více informací
krbová kamna
podlahové vytápění

Podlahové vytápění

V oblasti podlahového vytápění disponujeme nabídkou vysoce kvalitních výrobků značky Concept. Tento druh vytápění má relativně nízké pořizovací náklady a je vhodný do budov s nízkými energetickými ztrátami.

Více informací

Nevíte, čím topit?

Pokud ještě nejste úplně rozhodnuti, jaký zdroj vytápění zvolit, vyplňte prosím níže dostupný konfigurátor. Na základě jeho vyplnění od nás získáte návrhy řešení vašeho vytápění s cenovou nabídkou.

Spustit konfigurátor
čím topit

Jak ELTOP pracuje?

PROJEKCE

01

Kontaktujte nás. Domluvíme si schůzku a probereme možnosti vaší realizace. Zdarma navrhneme řešení, které bude šité na míru vašim potřebám.

INSTALACE NA KLÍČ

02

Nainstalujeme vámi vybraný systém vytápění se 100% zárukou kvality. Kompletní dodávka topného systému včetně elektroinstalace. Nemusíte se o nic starat.

SERVIS

03

Pro každého našeho zákazníka zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv vašeho dotazu jsme dispozici.

Získejte víc než jen topení

Financování

Rádi byste si pořídili nové ekologické vytápění, ale nevyznáte se v dotacích? Nevadí, s vyřizováním žádosti a veškerým papírováním vám rádi pomůžeme, a to vše zdarma.

Garance spokojenosti

Nejsme hotovi, dokud nebudete s naší realizací na 100% spokojení.

Zdarma Vám poradíme

Nevíte si rady, jaké zvolit nejlepší vytápění vašeho domu, chalupy či jiné stavby? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme.

Odborné zpracování

Laťku odbornosti udržujeme neustále na co nejvyšší úrovni. Pravidelně se proškolujeme u našich subdodavatelů, abychom mohli být autorizovanými prodejci a techniky nabízených vytápěcích zařízení.

ELTOP zákazníci

Zákazníci u "ELTOPU" mají klidné spaní. Nenecháme vás na holičkách, vždy se budeme snažit vyřešit váš problém.

30 let praxe

Našim zákazníkům nabízíme komplexní topenářské služby a to již téměř 30 let. Nic nepředčí dlouholeté zkušenosti v oboru.

Kontaktní informace

ELTOP Malešov s.r.o.

IČ 09184554 | DIČ CZ09184554

Malešov 38, 285 41 Malešov

+420 606 229 387

info@kamnatopeni.cz