≡ Menu
Úvodní strana » O firmě

O firmě

Firma ELTOP Kutná Hora byla založena v roce 1992 jako montážní a servisní firma elektrického vytápění a chladicích zařízení s vlastní kamenou prodejnou domácích elektrospotřebičů. Na podporu svých aktivit se od roku 1999 rozšířila o montáž a servis specializovaných kotlů na zplynování biomasy a uhlí od firmy ATMOS.

Od roku 2005 se přidávají automatické teplovodní kotle na dřevní pelety od firmy PONAST které se prosazují na českém ale i evropském trhu .Tyto kotle jsou prostředkem k ekologickému vytápění a využívají jako palivo obnovitelné zdroje energie.

V současné době využíváme naše skušenosti z oblastí elektro a topení a z úsporného vytápění se začínají prosazovat tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla značek Nibe, Danfoss, STIEBEL ELTRON a českého výrobce ACOND jsou špičkou v oblasti úsporného a ekonomického vytápění.

Veliký důraz klademe na péči o zákazníka prostřednictvím osobního kontaktu a vztahu pro rozpoznání potřeb klienta .U všech zařízení která namontujeme zajišťujeme záruční i pozáruční servis.


Velký důraz klademe především na kvalitu, variabilitu a komplexnost poskytovaných služeb. Jsme toho názoru, že právě tato strategie nám umožňuje individuální přístup doslova ke každému zákazníkovi. Dokladem úspěšnosti naší práce jsou pro nás spokojení zákazníci.

Eltop - idatabaze.cz
Krby a kamna - idatabaze.cz