+420 606 229 387, info@kamnatopeni.cz

Cenová kalkulačka

O firmě

  „!DŮLEŽITÁ INFORMACE!“   Příjem žádostí na výměnu kotlů obnoven !   Více v novinkách!

Kvalita, variabilita a komplexnost poskytovaných služeb.

Jsme toho názoru, že právě tato strategie nám umožňuje individuální přístup doslova ke každému zákazníkovi. Dokladem úspěšnosti naší práce jsou pro nás spokojení zákazníci.

Veliký důraz klademe na péči o zákazníka prostřednictvím osobního kontaktu a vztahu pro rozpoznání potřeb klienta. U všech zařízení, která namontujeme, zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

skupinové foto Eltop

Naše historie

současnost

V současné době využíváme naše zkušenosti z oblastí elektro
a topení a z úsporného vytápění se prosazují tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla značek Nibe a Viessmann jsou špičkou na evropském trhu v oblasti úsporného a ekonomického vytápění

2005

Od roku 2005 se přidávají automatické teplovodní kotle na dřevní pelety od firmy PONAST, které se prosazují na českém ale i evropském trhu. Tyto kotle jsou prostředkem k ekologickému vytápění a využívají jako palivo obnovitelné zdroje energie

1999

Na podporu svých aktivit se od roku 1999 rozšířila o montáž a servis specializovaných kotlů na zplynování biomasy a uhlí od firmy ATMOS

*1992

Firma ELTOP Kutná Hora byla založena v roce 1992 jako montážní a servisní firma elektrického vytápění a chladicích zařízení s vlastní kamenou prodejnou domácích elektrospotřebičů

Získané certifikáty a osvědčení

Kontaktujte nás

  • telefonicky
  • e-mailem
Odesláním této zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jak ELTOP pracuje?

PROJEKCE

01

Kontaktujte nás. Domluvíme si schůzku a probereme možnosti vaší realizace. Zdarma navrhneme řešení, které bude šité na míru vašim potřebám.

INSTALACE NA KLÍČ

02

Nainstalujeme vámi vybraný systém vytápění se 100% zárukou kvality. Kompletní dodávka topného systému včetně elektroinstalace. Nemusíte se o nic starat.

SERVIS

03

Pro každého našeho zákazníka zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv vašeho dotazu jsme dispozici.

Získejte víc než jen vytápění

Financování

Rádi byste si pořídili nové ekologické vytápění, ale nevyznáte se v dotacích? Nevadí, s vyřizováním žádosti a veškerým papírováním vám rádi pomůžeme, a to vše zdarma.

Garance spokojenosti

Nejsme hotovi, dokud nebudete s naší realizací na 100% spokojení.

Zdarma Vám poradíme

Nevíte si rady, jaké zvolit nejlepší vytápění vašeho domu, chalupy či jiné stavby? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme.

Odborné zpracování

Laťku odbornosti udržujeme neustále na co nejvyšší úrovni. Pravidelně se proškolujeme u našich subdodavatelů, abychom mohli být autorizovanými prodejci a techniky nabízených vytápěcích zařízení.

ELTOP zákazníci

Zákazníci u "ELTOPU" mají klidné spaní. Nenecháme vás na holičkách, vždy se budeme snažit vyřešit váš problém.

30 let praxe

Našim zákazníkům nabízíme komplexní topenářské služby a to již téměř 30 let. Nic nepředčí dlouholeté zkušenosti v oboru.

Kontaktní informace

ELTOP Malešov s.r.o.

IČ 09184554 | DIČ CZ09184554

Malešov 38, 285 41 Malešov

+420 606 229 387

info@kamnatopeni.cz