+420 606 229 387, info@kamnatopeni.cz

Cenová kalkulačka

Podlahové vytápění

  „!DŮLEŽITÁ INFORMACE!“   Příjem žádostí na výměnu kotlů obnoven !   Více v novinkách!

Podlahové topení je velmi efektivní a ekologický způsob vytápění.

V oblasti podlahového vytápění disponujeme nabídkou vysoce kvalitních výrobků značky Giacomini a Concept. Tento druh vytápění má relativně nízké pořizovací náklady a je vhodný do budov s nízkými energetickými ztrátami.

logo Giacomini

Podlahové vytápění Giacomini

Firma GIACOMINI S.p.A. je jedním z předních světových výrobců mosazných topenářských armatur. V oblasti podlahového vytápění vyvinula vlastní velkoplošný sálavý topný systém pod značkou giacoklima®. Použití tohoto systému pro podlahové vytápění přináší nejen řadu níže zmíněných výhod, ale i přednosti značky GIACOMINI, jako je precizní výroba dílů, snadná montáž a dlouhá životnost.

obrázek teplotní křivka - podlahové topení
  • Výhody podlahového topení:

  • systém je zabudovaný v podlaze, a proto neovlivňuje architektonické řešení interiéru
  • vytápění podlahou přináší pocit tepelné pohody při nižší teplotě vzduchu
  • menší víření prachu díky nižší cirkulaci vzduchu
  • snížení spotřeby energie na topení/chlazení při dosažení stejného pocitu tepelné pohody, jako při konvenčních způsobech vytápění
  • možnost využití ekonomických nízkoteplotních zdrojů tepelné energie (tepelné čerpadlo, kondenzační kotel, či solární kolektory napojené na akumulační nádrž jako centrální zásobníky tepla)
  • možnost topení v zimě a chlazení v létě jedinou instalací
logo Concept

Podlahové vytápění Concept

Systém pro podlahové topení Concept je uceleným systémem, který umožňuje realizovat podlahové topení několika způsoby a z několika typů trubek. Každé z konkrétních řešení má své opodstatnění ve vazbě na typ stavby resp. na typ a určení prostor, které v dané stavbě budou vytápěny pomocí podlahového topení. Podlahové topení se používá nejen v bytové a individuální výstavbě, ale i při vytápění pracovišť, výrobních hal, skladovacích prostor, sportovišť i plaveckých bazénů. Jeho využití je i v exteriérech, kde se používá k temperování povrchů a k odstranění sněhu z vjezdů do garáží, parkovacích a šikmých ploch, nebo i k temperování venkovních schodišť.

Na otázky: Proč podlahové topení? Jak silnou izolaci? Jak silnou betonovou mazaninu? Kde udělat dilatační spáry? Jaký tvar topných spirál je vhodný? Jak řešit okrajové zóny? Odpovídáme v přiloženém souboru

Proč podlahové vytápění ?

Použití velkoplošných sálavých topných systémů umožňuje udržovat v místnostech o 2 až 3 °C nižší teplotu než u konvekčního způsobu vytápění, při stejném pocitu tepelné pohody. Udržování nižší teploty v místnosti přináší úsporu dodané energie (platí vzorec -1 °C šetří 6 % dodané energie pro vytápění ročně).

obrázek podlahové vytápění

Jak ELTOP pracuje?

PROJEKCE

01

Kontaktujte nás. Domluvíme si schůzku a probereme možnosti vaší realizace. Zdarma navrhneme řešení, které bude šité na míru vašim potřebám.

INSTALACE NA KLÍČ

02

Nainstalujeme vámi vybraný systém vytápění se 100% zárukou kvality. Kompletní dodávka topného systému včetně elektroinstalace. Nemusíte se o nic starat.

SERVIS

03

Pro každého našeho zákazníka zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv vašeho dotazu jsme dispozici.

Naše realizace podlahového vytápění

Prohlédněte si některé naše realizace.

Rodinný dům, Kutná Hora

Realizace podlahového vytápění v rodinném domě v Kutné Hoře.

Více o instalaci
instalace podlahového vytápění

Získejte víc než jen podlahové vytápění

Financování

Rádi byste si pořídili nové ekologické vytápění, ale nevyznáte se v dotacích? Nevadí, s vyřizováním žádosti a veškerým papírováním vám rádi pomůžeme, a to vše zdarma.

Garance spokojenosti

Nejsme hotovi, dokud nebudete s naší realizací na 100% spokojení.

Zdarma Vám poradíme

Nevíte si rady, jaké zvolit nejlepší vytápění vašeho domu, chalupy či jiné stavby? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme.

Odborné zpracování

Laťku odbornosti udržujeme neustále na co nejvyšší úrovni. Pravidelně se proškolujeme u našich subdodavatelů, abychom mohli být autorizovanými prodejci a techniky nabízených vytápěcích zařízení.

ELTOP zákazníci

Zákazníci u "ELTOPU" mají klidné spaní. Nenecháme vás na holičkách, vždy se budeme snažit vyřešit váš problém.

30 let praxe

Našim zákazníkům nabízíme komplexní topenářské služby a to již téměř 30 let. Nic nepředčí dlouholeté zkušenosti v oboru.

Kontaktní informace

ELTOP Malešov s.r.o.

IČ 09184554 | DIČ CZ09184554

Malešov 38, 285 41 Malešov

+420 606 229 387

info@kamnatopeni.cz